Deweloperzy ze studia Eidos Montreal udostępnili na platformie Steam rozszerzenie do gry Deus Ex: Mankind DividedSystem Rif. Dodatek oferuje rozbudowaną misję poboczną, którą otrzymujemy od Franka Pritcharda z Sarif Industries. Będziemy musieli zdobyć informacje z jednego z najbezpieczniejszych banków danych w dziejach – Ostrza Palisade. Przy okazji odkryjemy kilka wskazówek co do prawdziwej tożsamości Iluminatów.

Osoby posiadające Season Pass otrzymają dodatek całkowicie za darmo. W sklepie Steam jest on dostępny w cenie 11.99 Euro, czyli za około 52 złote. Na początku przyszłego roku powinien ukazać się jeszcze jeden dodatek fabularny.

Frank Pritchard to postać znana z gry Deus Ex: Human Revolution. Adam Jensen jest mu winny przysługę i na tym opiera się cały wątek fabularny.


Poprzedni artykułFiraxis Games udostępnia wymagania sprzętowe dla Civilization VI
Następny artykułnVidia szykuje karty graficzne GeForce GTX 1050 i GTX 1050 Ti
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.