Square Enix upublicznił zestaw nowych zdjęć z nadchodzącej gry Deus Ex: Mankind Divided. Akcja została umiejscowiona w 2029 roku, czyli dwa lata po wydarzeniach z części Deus Ex: Human Revolution. W wyniku ogromnej awarii biowszczepów w 2027 roku, miliony osób zaatakowało niewinnych ludzi pozbawionych implantów. Od tamtej pory nastąpił wyraźny podział społeczeństwa na normalnych i ulepszonych.

W jakiś czas potem rozpoczęto tworzenie odseparowanych obozów dla ulepszonych ludzi, a korporacje i media nakręcały całą spiralę nienawiści. W grze wcielamy się ponownie w Adama Jensena, który ma zapobiec katastrofie.


ŹRÓDŁOdsogaming.com
Poprzedni artykułZOTAC GeForce GTX 1060 AMP! Edition dla ekstremalnych gier
Następny artykułPierwszy epizod gry Life is Strange dostępny za darmo
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.