Anshar Studios udostępniło kolejny film z gry – Detached Story Teaser I. Dowiadujemy się z niego troszkę o fabule, czyli jak to się wszystko zaczęło. Poznajemy również głównego bohatera gry, w którego się wcielimy. Jest to astronauta, który został pozostawiony na opuszczonej stacji kosmicznej. Musi znaleźć sposób, by wezwać pomoc, zanim skończą mu się zasoby konieczne do przeżycia.

Na wyposażeniu ma jedynie kombinezon EVA, własne umiejętności oraz to co znajdzie w orbitujących częściach. Premiera gry została zapowiedziana na 18 maja 2017 roku.

Warto tutaj zaznaczyć, że Detached zostało stworzone czysto pod wirtualną rzeczywistość. Operujemy przy pomocy kontrolerów oraz okularów. Początki mogą okazać się trudne, ale po około 30 minutach w pełni opanowujemy sterowanie w grze.


Poprzedni artykułShot With GeForce GTX – międzynarodowy konkurs fotograficzny dla graczy Mass Effect: Andromeda
Następny artykułSAPPHIRE Pulse Radeon RX 570 Mini – karta graficzna zaprojektowana dla zestawów mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.