Udostępniono nowy zwiastun do gry Destiny 2 pod nazwą Legenda narodzi się na nowo. Film powstał we współpracy firm Activision, Bungie, 72andSunny, RSA Films oraz Framestore. Stworzono wyjątkowy zwiastun aktorski, celebrujący globalną premierę gry Destiny 2. Jest to także ukłon w stronę docenianej przez krytyków i graczy na całym świecie poprzedniczki, Destiny.

Dwuminutowy zwiastun aktorski pt. “Legenda narodzi się na nowo” ukazuje Cayde’a-6, heroiczną postać z Destiny 2. Prowadzi on trzech Strażników do bitwy w obronie Ziemi przed najazdem Czerwonego Legionu. Spot wyreżyserował Jordan Vogt-Roberts, znany z hitu kinowego Kong: Wyspa Czaszki a jako ścieżkę dźwiękową wykorzystano utwór Beastie Boys “Sabotage”.

Światowa premiera Destiny 2 jest zaplanowana na 6 września na platformach PlayStation 4 oraz Xbox One, a wersja PC zadebiutuje 24 października. Będzie to pierwsza gra dostępna cyfrowo poprzez Battle.net, internetową usługę dla graczy Blizzard Entertainment, której nie stworzył Blizzard.


Poprzedni artykułZotac GeForce GTX 1080 Mini – testy karty graficznej
Następny artykułTotal War: Warhammer II – poznaliśmy wymagania sprzętowe gry
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.