Bungie i Activision udostępnili nowy zwiastun do gry Destiny 2. Powstał on we współpracy z firmą NVIDIA i został przygotowany w jakości 4K z płynnością 60 klatek na sekundę. Jego pojawienie się poprzedza nadchodzące testy beta wersji PC. Na filmie znajdziemy niepublikowane wcześniej fragmenty rozgrywki. Testy beta wersji PC rozpoczynają się 28 sierpnia dla uczestników programu wczesnego dostępu, a dla pozostałych graczy potrwają od 29 do 31 sierpnia.

Destiny 2 obsługuje rozdzielczość 4K i nie ma limitu wyświetlanych klatek. Gra posiada pełen zestaw ustawień graficznych, w pełni wspiera klawiatury i myszy oraz obsługuje monitory z proporcjami ekranu 21:9.

Gracze otrzymają możliwość rozegrania m.in. kampanii Powrót do domu, misji kooperacyjnej Odwrócona Iglica. Prócz tego dojdzie tryb wieloosobowy z dwoma mapami, w tym zupełnie nową Javelin-4.


ŹRÓDŁOgeforce.com
Poprzedni artykułNa Origin trwa właśnie wyprzedaż dziękczynna z przecenami do 80%
Następny artykułTransmisja z PGL Major 2017 została obejrzana przez 740 000 widzów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.