Studio Bungie i wydawca Activision Publishing przedstawili wszystkim rozgrywkę w Destiny 2. Całe wydarzenie odbyło się w hangarze odrzutowców w Hawthrone, w Kaliforni. Transmisja ukazała rozmaitość elementów i podejmowanych w grze zadań. Następnie przedstawione zostały szczegóły społecznościowych i kooperacyjnych aspektów gry. Od 8 września gra dostępna będzie na komputery osobiste w serwisie gier online Blizzard Entertainment.

Podkreślono fakt, iż gra zapewni świeży start wszystkim graczom bez konieczności gry czy zapoznawania się z historią poprzedniczki. Fabuła Destiny 2 pozwoli wszystkim cieszyć się heroiczną, ukazaną z kinowym rozmachem podróżą, tak w pojedynkę, jak i z przyjaciółmi. Ważnym elementem pokazu było ogłoszenie wspomnianej już funkcji „Gier z przewodnikiem”, która ułatwi każdemu graczowi dostęp do największych, a więc i najbardziej lukratywnych zadań, jakie gra ma do zaoferowania.

Funkcja to pozwala samotnym graczom na łatwe znalezienie partnerów, by wspólnie cieszyć się rozgrywką w Destiny 2 i zdobywać nagrody, takie jak broń czy zbroje. Osoby, które wzięły udział w pokazowej rozgrywce, otrzymały też możliwość przetestowania zupełnie nowego trybu rywalizacji wieloosobowej zwanego „Odliczaniem”. Prócz tego w trójosobowych zespołach zmierzyły się z zadaniami, jakie stawia przed śmiałkami nowa mapa zwana “Odwróconą Iglicą”.

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału Bungie na stronie www.twitch.tv

W Destiny 2 upadł azyl ludzkości, jakim było ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi, a jego ruiny okupuje nowy, potężny wróg wraz ze swą elitarną armią znaną jako Czerwony Legion. Każdy z graczy stworzy swą postać zwaną „Strażnikiem”.

Będzie to jeden z wybrańców chroniących ludzką rasę. Wcielając się w Strażników, w Destiny 2 gracze staną przed zadaniem opanowania nowych umiejętności, zdobycia potężnych broni, zjednoczenia sił strzegących miasta i wspólnego uderzenia w przeciwnika, by odzyskać stracony dom.


Poprzedni artykułPalit GeForce GT 1030 – najsłabszy Pascal w ofercie producenta
Następny artykułAMD Epyc – następca Opteronów, pogromca Xeonów?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.