Studio Bungie udostępniło oficjalny zwiastun do gry Destiny 2. Tytuł oferuje pełną dramatyzmu kinową kampanię fabularną oraz mnóstwo aktywności dla każdego gracza. Prócz tego użytkownicy uraczą się wspaniałą rozgrywką wieloosobową. Gra jest przygotowywana we współpracy z firmą NVIDIA i została przygotowana w jakości 4K z płynnością 60 klatek na sekundę.

Azyl ludzkości upadł. Nikczemy Dominus Ghaul przybył na Ziemię wraz z Czerwoną Armią, aby posiąść moc, którą uważa, że jest godny władać. Czas połączyć siły z innymi ocalałymi i pokonać Ghaula nim będzie za późno.


Poprzedni artykułAssassin’s Creed Origins z nowym zwiastunem o Starożytnym Egipcie
Następny artykułLian Li PC-Q39G – czy to jeszcze jest obudowa mini-ITX?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.