Bungie, High Moon Studios oraz Activision udostępnili datę premiery rozszerzenia Forsaken dla gry Destiny 2. Ukaże się ono 4 września 2018 roku. Wersja na komputery osobiste będzie dostępna jedynie poprzez Battle.net. Rozszerzenie Forsaken zabierze graczy w podróż po dzikich granicach układu słonecznego. Zaciera się tam linia między sprawiedliwością a zemstą. Twórcy przygotowali ciekawą nowość.

Będzie nią tryb o nazwie Gambit. Łączy w sobie rozgrywkę PvE i PvP w formacie 4 na 4. Jest to kompletnie nowy sposób na granie w Destiny 2, skierowany do każdej grupy graczy. Ma to zagwarantować rywalizację PvP w połączeniu z nieprzewidywalnym i  kooperacyjnym charakterem będącym częścią PvE.

Tryb ten będzie dostępny do testowania na targach 2018 Electronic Entertainment Expo (E3) w dniach 12-14 czerwca w Los Angeles Convention Center.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Bungie zaprezentowało nowy tryb hybrydowy Gambit w grze Destiny 2: Forsaken. Jest to hybrydowy tryb dla dwóch czteroosobowych drużyn łączący PvP i PvE w jedną […]