Bungie, High Moon Studios oraz Activision udostępnili datę premiery rozszerzenia Forsaken dla gry Destiny 2. Ukaże się ono 4 września 2018 roku. Wersja na komputery osobiste będzie dostępna jedynie poprzez Battle.net. Rozszerzenie Forsaken zabierze graczy w podróż po dzikich granicach układu słonecznego. Zaciera się tam linia między sprawiedliwością a zemstą. Twórcy przygotowali ciekawą nowość.

Będzie nią tryb o nazwie Gambit. Łączy w sobie rozgrywkę PvE i PvP w formacie 4 na 4. Jest to kompletnie nowy sposób na granie w Destiny 2, skierowany do każdej grupy graczy. Ma to zagwarantować rywalizację PvP w połączeniu z nieprzewidywalnym i  kooperacyjnym charakterem będącym częścią PvE.

Tryb ten będzie dostępny do testowania na targach 2018 Electronic Entertainment Expo (E3) w dniach 12-14 czerwca w Los Angeles Convention Center.


Poprzedni artykułJujubee S.A. pojawi się na targach gier retro – Pixel Heaven 2018
Następny artykułPhilips 436M6VBPAB – monitor z certyfikatem VESA DisplayHDR 1000
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments