Studio Jujubee SA zapowiedziało grę o nazwie Deep Diving Simulator. Tytuł ten pojawi się na komputery osobiste już w kwietniu 2019 roku. Gra jest symulatorem nurkowania, który ukazuje z czym współczesny nurek musi się zmagać na co dzień. Deweloperzy postawili na dużą autentyczność i odkrywanie nieznanego świata. Prócz tego ma być sporo ciekawych lokalizacji.

A skoro jesteśmy przy miejscach to warto wspomnieć o zatopionym mieście Atlantydy. Mimo, że to troszkę legenda, to i tak powinno ono dostarczyć sporo zabawy przy odkrywaniu.

Gracz będzie mógł zbierać zapomniane relikty, odwiedzać zatopione statki, odkrywać nieznane gatunki. A za to wszystko będzie nawet sowicie wynagradzany. Okazuje się bowiem, że różne instytucje zapłacą dobre pieniądze za nasze odkrycia.

Deep Diving Simulator

Twórcy chcą ukazać piękny i tajemniczy podwodny świat, który do dziś pozostaje w większości nieodkryty. Dając możliwość wyboru miejsca nurkowania gracz może wybrać jedną z  lokacji, a następnie zanurkować i zbadać wyznaczony obszar. Studio rozpoczęło współpracę z profesjonalnym ekspertem od nurkowania, który będzie monitorował i utrzymywał realizm gry, aby upewnić się, że doświadczenie nurkowania jest jak najbardziej zbliżone do rzeczywistego. Warto zauważyć, że Jujubee skontaktowało się również z Międzynarodową Federacją Nurkowania (IDF), która zgodziła się pomóc zespołowi podczas całego dewelopmentu.

Z ciekawostki warto wspomnieć o encyklopedii w Deep Diving Simulator. Dzięki niej będziemy mogli zapisywać wszystkie nasze znaleziska i potem je studiować.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments