Polskie studio Jujubee S.A. wydało aktualizację 1.05 do gry Deep Diving Simulator. Dodaje ona tajemniczy obszar i możliwość wyłączenia atakujących drapieżników. Prócz tego został dodany Tryb Obserwatora. Umożliwia to spokojne podziwianie i zwiedzanie lokacji, nie martwiąc się o poziom tlenu, baterie w latarce czy obrażenia. Udoskonalono także skaner, który teraz wskazuje zaznaczone stworzenia przez ściany, wraki, rośliny itp.

Ulepszono również zabawę z podwodnym pojazdem, który posiada teraz dodatkowe wskaźniki prędkości czy temperatury wody. Pojawiło się sporo optymalizacji oraz naprawiono błędy.

Dodatkowo, twórcy dodali 2 darmowe DLC – cała ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Adama Skorupę oraz zapierające dech w piersiach tapety ukazujące piękno dostępnych lokacji z gry. Warto również dodać, że twórcy również pracują nad wersją VR po tym jak społeczność uznała, że Deep Diving Simulator posiada ogromny potencjał na niesamowicie immersyjną przygodę w Wirtualnej Rzeczywistości.


Poprzedni artykułCooler Master ML240P Mirage – podświetlane chłodzenie wodne
Następny artykułPowraca program Misja Esport!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.