Gra Deep Diving Simulator od studia Jujubee jest właśnie dostępna do kupienia w niższej cenie. Na platformie Steam możemy ją kupić o 40% taniej niż zazwyczaj. Jest to świetna okazja dla osób, które nie miały jeszcze okazji zanurkować i odkrywać nieznane rejony podwodnego świata. Deweloperzy ujawnili nowości dotyczące ich nadchodzącego DLC, które doda dwie zupełnie nowe lokalizacje.

Nowa zawartość do Deep Diving Simulator przeniesie swoich użytkowników do zatopionego miasta na Dzikim Zachodzie oraz do starożytnej świątyni na Morzu Śródziemnym. Adventure Pack będzie zupełnie nowym doświadczeniem, ponieważ gracze będą zmagać się z wymagającymi zagadkami oraz unikać wielu śmiertelnych pułapek, próbując odnaleźć starożytny artefakt.

Twórcy finalizują również nadchodzący Deep Diving VR, który jest pierwszą produkcją studia w Wirtualnej Rzeczywistości. Gracze mogą liczyć na wsparcie wszystkich dostępnych kontrolerów na rynku: Oculus Touch, HTC Vive, gamepady, a nawet dostępna będzie klasyczna kombinacja myszy i klawiatury.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments