Gra Deep Diving Simulator od studia Jujubee jest właśnie dostępna do kupienia w niższej cenie. Na platformie Steam możemy ją kupić o 40% taniej niż zazwyczaj. Jest to świetna okazja dla osób, które nie miały jeszcze okazji zanurkować i odkrywać nieznane rejony podwodnego świata. Deweloperzy ujawnili nowości dotyczące ich nadchodzącego DLC, które doda dwie zupełnie nowe lokalizacje.

Nowa zawartość do Deep Diving Simulator przeniesie swoich użytkowników do zatopionego miasta na Dzikim Zachodzie oraz do starożytnej świątyni na Morzu Śródziemnym. Adventure Pack będzie zupełnie nowym doświadczeniem, ponieważ gracze będą zmagać się z wymagającymi zagadkami oraz unikać wielu śmiertelnych pułapek, próbując odnaleźć starożytny artefakt.

Twórcy finalizują również nadchodzący Deep Diving VR, który jest pierwszą produkcją studia w Wirtualnej Rzeczywistości. Gracze mogą liczyć na wsparcie wszystkich dostępnych kontrolerów na rynku: Oculus Touch, HTC Vive, gamepady, a nawet dostępna będzie klasyczna kombinacja myszy i klawiatury.


Poprzedni artykułRozpoczynamy kolejne, regionalne Minory: Azja i CIS
Następny artykułAzjatycki Minor: MVP.PK i Avant Gaming w play-off
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.