Jujubee S.A. opublikowało film o tytule Deep Diving Simulator – Developer Commentary. Jest to komentarz od samych twórców gry, w którym pokazują negatywny wpływ człowieka na środowisko. Głównym źródłem zniszczenia są pozostawione sieci rybackie, śmieci, czy substancje toksyczne. To właśnie w grze gracze będą musieli rozpocząć trudną misję oczyszczenia skażonego obszaru.

Deweloperzy są przekonani, że gry są bardzo potężnym narzędziem edukacyjnym, a ich wykorzystanie może mieć bardzo pozytywny wpływ. Deep Diving Simulator ma oferować najróżniejsze lokalizacje. Do tego gracze poznają podwodne środowisko i jego mieszkańców.

Warto nadmienić, że Jujubee S.A. połączyło siły z Gralmarine oraz Międzynarodową Federacją Nurkowania (IDF), aby móc dotrzeć do szerszego grona odbiorców, rozpowszechniając informacje o naszym środowisku.


Poprzedni artykułAIDA64 6.00 z obsługą nowych procesorów, kart graficznych i akcesoriów
Następny artykułECS Season 7: Virtus.pro przegrywa z Fnatic
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.