Studio Jujubee S.A. ujawniło, że ich najnowsza produkcja Deep Diving Simulator będzie dostępna już 27 maja 2019. Gra zaoferuje ogromny podwodny świat, który nawet do dnia dzisiejszego pozostaje w większości nieodkryty. Twórcy chcą pokazać piękny świat, a także przekazać dużą wiedzę edukacyjną. Przy tworzeniu gry został zaangażowany profesjonalny ekspertem od nurkowania. Podobnie było przy tworzeniu gry KURSK, opowiadającej o okręcie podwodnym.

Fabuła Deep Diving Simulator zaczyna się od prośby przyjaznego profesora. Prosi on gracza o pomoc w wydobywaniu różnych przedmiotów z głębin mórz i oceanów. Zadanie niby proste, ale jak się okazuje później wymagające sporego wysiłku. Każda z lokacji ma swoje własne wyzwania, z którymi gracz musi się zmierzyć, aby odnieść sukces.

Za warstwę audio jest odpowiedzialny Adam Skorupa, twórca niesamowitych utworów występujących w takich produkcjach jak seria Wiedźmin, Ancestors: Legacy, Bullestorm i wielu innych. Aktualnie twórcy skupiają się na wersji PC, jednak studio planuje także wydać grę na Maca, konsolach oraz VR w niedalekiej przyszłości.


Poprzedni artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 430.39 z obsługą kart GeForce GTX 1650
Następny artykułZOTAC GAMING GeForce GTX 1650 OC – karta graficzna mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.