Studio Jujubee S.A. ujawniło, że ich najnowsza produkcja Deep Diving Simulator będzie dostępna już 27 maja 2019. Gra zaoferuje ogromny podwodny świat, który nawet do dnia dzisiejszego pozostaje w większości nieodkryty. Twórcy chcą pokazać piękny świat, a także przekazać dużą wiedzę edukacyjną. Przy tworzeniu gry został zaangażowany profesjonalny ekspertem od nurkowania. Podobnie było przy tworzeniu gry KURSK, opowiadającej o okręcie podwodnym.

Fabuła Deep Diving Simulator zaczyna się od prośby przyjaznego profesora. Prosi on gracza o pomoc w wydobywaniu różnych przedmiotów z głębin mórz i oceanów. Zadanie niby proste, ale jak się okazuje później wymagające sporego wysiłku. Każda z lokacji ma swoje własne wyzwania, z którymi gracz musi się zmierzyć, aby odnieść sukces.

Za warstwę audio jest odpowiedzialny Adam Skorupa, twórca niesamowitych utworów występujących w takich produkcjach jak seria Wiedźmin, Ancestors: Legacy, Bullestorm i wielu innych. Aktualnie twórcy skupiają się na wersji PC, jednak studio planuje także wydać grę na Maca, konsolach oraz VR w niedalekiej przyszłości.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments