Studio Tequila Works udostępniło za darmo grę Deadlight: Director’s Cut. Jest to specjalna wersja reżyserska gry, wydana w 2016 roku. Pierwotnie tytuł ukazał się w 2012 roku, a deweloperzy zdecydowali się na jego odświeżenie. Aby jeszcze bardziej gra zyskała popularność, postanowiono udostępnić ją za darmo na platformie GOG.com. Cała akcja trwa do godziny 15:00 w środę.

Deadlight jest platformówką 2.5D, której akcja dzieje się w roku 1986. Świat jest opanowany przez zombie. Gracze wcielają się w Randalla Wayne’a, który stara się dotrzeć do tak zwanego bezpiecznego punktu, gdzie ma zamiar spotkać się z rodziną i przyjaciółmi.

Deadlight: Director’s Cut została przystosowana do wysokich rozdzielczości. Dodano również nowy, rankingowy tryb przetrwania oraz poziom trudności Nightmare.


Poprzedni artykułOkam Studio dodało obsługę formatu glTF 2.0 w Godot Engine
Następny artykułKarty graficzne AMD Radeon RX Vega debiutują w sklepach
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.