Monolith Productions rozpoczęło darmowy weekend z grą Middle-earth: Shadow of Mordor. Jest to świetna okazja dla osób, które nigdy nie miały szansy zagrać w tą grę. Gracze będą mieli okazję wcielić się w strażnika Taliona, którego ciało zamieszkuje upiór. Gra wykorzystuje znakomity system Nemesis, który zapamiętuje interakcje bohatera z określonymi postaciami. Dzięki temu gra może określić ich zachowanie na późniejszym etapie rozgrywki.

Dodatkowo Monolith Productions rozpoczęło promocję, w której Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition jest dostępne w cenie jedynei 4 Euro. Gra zajmuje prawie 80 GB miejsca na dysku, także trzeba uzbroić się w cierpliwość podczas pobierana.

Middle-earth: Shadow of Mordor


Poprzedni artykułNVIDIA GeForce Game Ready Drivers 384.80 z poprawką dla Watch Dogs 2
Następny artykułAshraf Ismail ujawnia informacje o Assassin’s Creed: Origins
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.