Portal IGN.com udostępnił sporą liczbę nowych grafik z gry Darksiders III. Na zrzutach ekranów możemy zobaczy główną bohaterkę – Furię, wrogów oraz świat gry. Do walki wykorzystuje swój bicz oraz magiczne umiejętności, jakimi jest obdarzona. Główna broń może zostać użyta także, jako pomoc przy poruszaniu się przez przeszkody.

Darksiders III jest tworzone przez studio Gunfire Games na silniku Unreal Engine. Dzięki temu cały świat oraz efekty mają wyglądać olśniewająco.


ŹRÓDŁOign.com
Poprzedni artykułRdzeń AMD Vega 10 jest bardzo podobny do rdzenia Fiji
Następny artykułEuro Truck Simulator 2 otrzyma podwójne naczepy w aktualizacji 1.28
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.