Gunfire Games zapowiedziało, że gra Darksiders III pojawi się 27 listopada 2018 roku. Tytuł ten będzie kontynuacją znanego Darksiders II: Deathinitive Edition. Tym razem wcielimy się w postać Furii, siostry Wojny i Śmierci. Zostanie ona zesłana na Ziemię, aby przywrócić równowagę pomiędzy dobrem i złem. Aby tego dokonać, będzie musiała odnaleźć i zniszczyć manifestacje Siedmiu Grzechów Głównych.

Według portalu IGN, będą dostępne specjalne edycja. Wersja podstawowa ma kosztować 149.99 dolarów i zawierać: metalowe opakowanie, książkę z grafikami, ścieżkę dźwiękową, ekskluzywny dodatek oraz prawie 30 cm figurę głównej bohaterki.

Ciekawsza jednak ma być wersja Apocalypse Edition z ceną 399.99 dolarów. Prócz rzeczy z wersji podstawowej, dostaniemy 3 figurki: Death, War i Vulgrim. A także amulety 4 jeźdźców apokalipsy oraz plakat na ścianę o wymiarach 76,2 x 101,6 cm.


Poprzedni artykułDreamHack Open Valencia 2018: Przed nami pierwsze mecze drużyn
Następny artykułAMD udostępnia układy Ryzen Pro z kartą graficzną Vega
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.