Dark Souls 3 to gra akcji autorstwa studia From Software. Utrzymano znany z poprzednich części mroczny i fantastyczny klimat. W nowej odsłonie wprowadzono specjalne techniki walki bronią, która mają uatrakcyjniać starcia oraz oferować więcej możliwości podczas pojedynków. Użytkownik o nazwie The Happy Hob ukończył grę, bez otrzymania ani jednego ciosu.

Watch live video from The_Happy_Hob on www.twitch.tv

Co ciekawe, pokonał wszystkich dostępnych bossów, tych głównych i pobocznych. Warto także wspomnieć, że nie korzystał z broni dystansowej ani magii. Triumfalny okrzyk można usłyszeć w około 9:08 godzinie wideo.


Poprzedni artykułPowerWalker wprowadza nowe zasilacze awaryjne z serii VFD/FR
Następny artykułAMD wprowadza do sprzedaży kartę Radeon RX 470
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments