Tuż przed rozpoczęciem się targów E3 2019 firma CD Projekt RED zaprezentowała zwiastun gry Cyberpunk 2077. Całość odbyła się na oficjalnej konferencji Microsoftu. Krótki film ukazuje głównego bohatera V, który wykonuje zadanie dla jednego ze swoich zleceniodawców. Możemy zobaczyć krótką retrospekcję oraz efektowną walkę, jaka się wywiązała. Nasz bohater uchodzi z niej cało i budzi się na przedmieściach miasta.

I tutaj najlepsza część. Studio CD Projekt RED nawiązało współpracę z Keanu Reeves. Użyczy on w grze swój wygląd oraz głos. Cały świat jest po prostu w szoku na widok tego. Oj ciężko będzie innym studiom przebić taką zapowiedź. Co ciekawe, Keanu Reeves wyszedł na scenę i opowiedział o współpracy ze studiem.

Cyberpunk 2077 ma się ukazać 16 kwietnia 2020 roku.


Poprzedni artykułAristocracy ESL Mistrzem Polski Wiosna 2019!
Następny artykułDOOM Eternal zaprezentowany podczas E3. Znamy datę premiery
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.