Studio CD Projekt Red udostępniło 48 minut pokaz z gry Cyberpunk 2077. Ukazuje on obecny postęp prac nad tytułem. Deweloperzy na bieżąco tłumaczą o co chodzi w rozgrywce. Wspomniana rozgrywka miała miejsce najpewniej podczas zamkniętego pokazu na targach Gamescom 2018. Wiemy na pewno jedno – świat w grze będzie ogromny i bogaty w wiele różnych możliwości. Gracze na pewno nie będą się nudzić.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 oparty jest na uniwersum Cyberpunk 2020 autorstwa Mike Pondsmith. Czy tytuł okaże się lepszy od Wiedźmina 3?


Poprzedni artykułDreamHack Masters Stockholm: Astralis przegrywa z North, Heroic wygra z Fnatic
Następny artykułHyperX Predator DDR4 i HyperX Predator DDR4 RGB – nowe pamięci
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.