Kiedy w styczniu 2013 roku CD Projekt RED ujawniło znaną wszystkim zapowiedź gry Cyberpunk 2077 świat nie mógł wyjść z podziwu. Niestety, ale nie podano wtedy zbyt dużo informacji odnośnie projektu, aż do dzisiaj. Polskie studio zapowiedziało, że produkcja ma się ukazać między 2018, a 2021 rokiem. Cyberpunk 2077 będzie osadzona w niedalekiej przyszłości, a po trailerze wiemy, że jednym z jej aspektów będą modyfikacje cybernetyczne.

Świat ma być tak duży lub nawet większy, niż w grze Wiedźmin 3. CD Projekt Red oprze swą nową grę na realiach opisanych w podręczniku RPG Cyberpunk 2020. Scenarzyści zapoznali się z zawartością książki i postanowili twórczo ją przerobić.

Cyberpunk 2077 osadzony jest w futurystycznym świecie, w którym nowoczesna technologia koegzystuje ze zdegenerowanym społeczeństwem. Według zapowiedzi autorów ma to być dojrzały, ambitny tytuł, w którym rozwój postaci jest silnie związany z fabułą o nielinearnej historii oraz różnymi klasami bohaterów.


Poprzedni artykułWarCraft: Armies of Azerot zbiera fundusze na rozwój
Następny artykułElite: Dangerous będzie obsługiwał Oculus Rift
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.