CD Projekt RED zaprezentowało wczoraj 15-minutowy materiał z rozgrywki w Cyberpunk 2077. Mimo że stream okazał się bardzo zmniejszać jakość oprawy graficznej, to udostępniony materiał wideo w 4K jest pozbawiony tych problemów. Twórcy skupili się na kilku istotnych cechach. Na początek zaprezentowano dzielnicę Pacific z miasta Night Citi. Jest ona bardzo rozległa i umożliwia ogromną interakcję z otoczeniem.

Pokazano także dwa sposoby walki – Solo, czyli po trupach do celu oraz Netrunner, czyli cicha eliminacja. W Cyberpunk 2077 jest ciekawy kreator postaci, który okazał się naprawdę rozbudowany. Tytuł jest skierowany bardzo w stronę RPG. Na koniec twórcy pokazali kilka walk, które oferują różne sposoby eliminacji wrogów.


Poprzedni artykułChernobylite – ujawniono najnowsze demo z rozgrywki
Następny artykułPrzed nami czwarty dzień Fazy Nowych Legend StarLadder Major Berlin 2019.
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.