Studio Creepy Jar odwiedziło wirtualny Gamescom 2020. Twórcy odpowiedzieli na wiele pytań od fanów. Była to świetna okazja, aby podziękować społeczności za zaufanie, jakie Creepy Jar otrzymało podczas produkcji Green Hell. Jest już ponad MILION graczy, którzy starają się przetrwać w amazońskiej dżungli. Był to również świetny moment, aby ogłosić kolejny dodatek – The Spirits of Amazonia.

Nowe rozszerzenie pozwoli na wspólną zabawę z przyjaciółmi w kooperacji. Naszym zadaniem będzie współpraca z lokalnymi plemionami i odkrywanie ducha amazońskiej dżungli. Dodatek ma zadebiutować jeszcze w tym roku i być dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy gry.

W czasie Gamescom 2020 studio Creepy Jar zapowiedziało prace nad zupełnie nową grą o roboczym tytule Chimera. Będzie to symulator przetrwania, osadzony w świecie sci-fi, z rozbudowaną mechaniką tworzenia bazy.


Poprzedni artykułx-kom AGO przegrywa z Natus Vincere w ESL Pro League Season 12, doskonały s1mple i pewne zwycięstwo Na’Vi
Następny artykułAlex “ALEX” McMeekin pierwszym zawodnikiem nowej, amerykańskiej organizacji Cloud9
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.