Portal dsogaming.com dotarł do informacji, jakoby w przygotowaniu na komputery osobiste była gra Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Źródłem tych plotek jest Max Arguile, kierownik ds. licencjonowania w firmie GB Eye. Wspomniana firma tworzy gadżety i zabawki powiązane z największymi markami z branży rozrywkowej. Max Arguile tak wypowiedział się w kilku słowach:

The new game was a huge success at retail with no marketing spend. Next year it will be going broader (Switch and PC) and there will be another game in 2019.

W tłumaczeniu:

Nowa gra była ogromnym sukcesem sprzedażowym bez wydawania zbyt dużo na marketing. Następny rok będzie jeszcze lepszy, ponieważ szykują się wersje gry na Switch i PC. Dodatkowo w 2019 roku pojawi się kolejna gra.

Samo Activision nie ujawniło jeszcze żadnych planów odnośnie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Obecnie trylogia została wydana jedynie na konsolę Playstation 4, jako wersja ekskluzywna. I zapewne została podpisana stosowna umowa w tej kwestii.


ŹRÓDŁOdsogaming.com
Poprzedni artykułASUS ROG STRIX Z370-I Gaming – nowa płyta mini-ITX dla Coffee Lake
Następny artykułNaczepy firmy KRONE zmierzają do Euro Truck Simulator 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.