Kilka dni temu na Steam Early Access zadebiutowała gra Conan Exiles. Akcja gry dzieje się w bogatym uniwersum Conana. Twórcy od samego początku chwalili się bardzo rozbudowanym kreatorem postaci, a także świetną fizyką ruchów ciała postaci. Nie trzeba było długo czekać, aż gracze odkryją coś ciekawego. W serwisie YouTube pojawiły się nagrania, ukazujące zaawansowane tworzenie oraz ruchy genitaliów.

Już podczas tworzenia postaci deweloperzy dają nam możliwość wyboru różnych cech. W czasie gry natomiast możemy podziwiać natomiast zaawansowane ruchy, zgodne z prawami fizyki 🙂


Poprzedni artykułHusk – odnajdź zaginioną rodzinę w miasteczku Shivercliff
Następny artykułZeniMax Online Studios zapowiedziało dodatek The Elder Scrolls Online: Morrowind
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.