Studio FunCom udostępniło 40 minutowy film z rozgrywki w grę Conan Exiles. Tytuł został osadzony w uniwersum stworzonym przez Roberta E. Howarda. Deweloperzy prezentują podstawową mechanikę rozgrywki. Na początku możemy zobaczyć, jak wygląda kreator postaci, który pozwala na dość duży wybór opcji. Następnie zobaczymy podstawy tworzenia przedmiotów, walkę o przetrwanie oraz jak zbudować schronienie.

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału na stronie www.twitch.tv

Conan Exiles ukaże się 31 stycznia w usłudze Steam Early Acces. Dostępna będzie kampania dla jednego gracza oraz rozgrywka wieloosobowa.


Poprzedni artykułMass Effect: Andromeda – pierwszy film z rozgrywki
Następny artykułStar Wars: Battlefront będzie miał nowy dodatek – Rogue One: Scarif
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.