Codemasters udostępniło oficjalne zrzuty ekranu z gry F1 2018. Tym samym mamy spojrzenie na to, jak będzie wyglądała gra w dniu premiery. Tytuł ten ma się pojawić już 24 sierpnia 2018 roku na komputery osobiste. Premiera będzie miała miejsce w weekend podczas wyścigu FORMULA 1 2018 BELGIAN GRAND PRIX na torze Spa-Francorchamps Circuit.

F1 2018 to kolejna część gier wyścigowych ma oficjalnej licencji Formuły 1. Gracz może zasiąść za kierownicą kilkunastu bolidów Formuły 1, zarówno obecnych jak i starszych generacji.


ŹRÓDŁOdsogaming.com
Poprzedni artykułAssassin’s Creed Odyssey – poznajemy ścieżkę dźwiękową z gry
Następny artykułDreamHack Open Valencia 2018: Virtus.pro i AGO Esports odpadają z turnieju
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.