Kilka dni temu studio CloudGate Studio udostępniło na platformie Steam grę Island 359. Jest to tytuł z walką o przetrwanie, ale nie jesteśmy w nim osamotnieni. Mamy bezpośrednio kontakt z bazą i co jakiś czas otrzymujemy różnego rodzaju zaopatrzenie. W pudełkach znajdziemy różne bronie, amunicję, ulepszenia, apteczki, dodatkowe akcesoria i wiele innych. Co więcej, gra została przygotowana z myślą o wirtualnej rzeczywistości.

Głównym urządzeniem do grania jest zestaw HTC Vive, który obecnie dominuje na Steam. Pady służą do wykonywania wszelakich czynności, jak strzelanie, wspinanie się po drabinie, przeładowywanie broni, atakowanie dinozaurów itp. W Island 359 zastosowano zaawansowaną fizykę, aby gracz mógł poczuć się, jak w prawdziwym świecie.


ŹRÓDŁOcloudgate.studio
Poprzedni artykułADATA zapowiada wprowadzenie dysków Ultimate SU800
Następny artykułDivinity: Original Sin 2 zmierza do usługi Steam Early Access
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.