Strefa Inwestorów przeprowadziła bardzo ciekawy wywiad z CEO CD Projekt Red – Adamem Kicińskim. Możemy tutaj wysłuchać bardzo wielu ciekawych informacji o samej spółce. Jedną z nich jest, że firma nie idzie w ilość tylko w jakość. Nie działają na zasadzie regularności wydań. Starają się stworzyć produkt, który zapewni dobrą rozrywkę na wiele lat. A także sprawi dużo radości osobom, które go kupią.

Adam Kiciński wypowiedział się również w kwestii Cyberpunk 2077. Gra ma posiadać bardzo ogromny potencjał. Sam świat ma być jeszcze większy, niż ten w Wiedźminie 3, a także być bardziej otwarty. Dodatkowo firma zapowiedziała wprowadzenie trybu wieloosobowego, co ma zachęcić jeszcze większą liczbę graczy do kupna tytułu.


Poprzedni artykułSony szykuje remaster MediEvil. Ciekawe, czy będzie jak oryginał
Następny artykułUbisoft publikuje zwiastun z gry Far Cry 5. Gracze pokazują rozgrywkę
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.