CI Games prezentuje nowy film z gry Sniper Ghost Warrior 3. Ma on pomóc zarówno nowicjuszom, jak i weteranom serii w odnalezieniu się na tyłach wroga w najbardziej rozbudowanej przygodzie snajperskiej. Gra oferuje całą gamę różnych sposobów prowadzenia rozgrywki. Można kontrolować i modyfikować drony, używać pokaźnego arsenału, przesłuchiwać przeciwników i wiele innych.

Będzie można odkrywać trzy rozległe mapy w stylu otwartego świata, wypełnione sekretami i czyhającymi niebezpieczeństwami.

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.


Poprzedni artykułSyberia 3 dostępna już w sprzedaży. Poznaj dalsze losy Kate Walker
Następny artykułGenesis Krypton 500 – mysz z sensorem optycznym PMW3325 od PixArt
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.