Activision opublikowało oficjalny zwiastun kampanii fabularnej Call of Duty: WWII. Poznajemy tutaj historię majora Arthura Crowleya. Służy on jako członek Kierownictwa Operacji Specjalnych, gdzie wykonuje tajne misje za linią wroga. Wcześniej walczył w szeregach Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego. Teraz wykorzystuje zdobytą wiedzę na wojnie.

W trakcie marszu na Niemcy bierze udział w słynnych bataliach, takich jak bitwa o las Hürtgen i bitwa o Ardeny. Jego wyprawa zaczyna się 3 listopada.


Poprzedni artykułFall of Light – RPG z elementami zwiedzania jaskiń
Następny artykułASUS ROG STRIX Z370-I Gaming – pierwsze zdjęcia nowej płyty mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.