Activision Publishing poinformowało oficjalnie o pracach nad grą Call of Duty: WWII. Seria powraca do swoich korzeni, czyli największego konfliktu w dziejach wojskowości – do czasów Drugiej Wojny Światowej. Tytuł ukaże się już 3 listopada 2017 roku na kilku platformach sprzętowych. W trybie jednoosobowym gracze zostaną wcieleni do 1 Dywizji Piechoty i powędrują na fronty Europy z misją, od której zależeć może powodzenie kampanii Aliantów.

Call of Duty: WWII to zwrot serii w kierunku jej najgłębszych korzeni. Tytuł oddaje hołd bohaterstwu żołnierzy, którzy walczyli ramię w ramię w wojnie. Obraz wojny został przedstawiony z perspektywy osławionej amerykańskiej 1 Dywizji Piechoty, w której występuje zróżnicowana mieszanka postaci z całego świata. Graczom przedstawiona zostanie opowieść o lądowaniu w Normandii, marszu przez Francję i wyzwoleniu Paryża. Wreszcie o przesuwaniu linii frontu w stronę Berlina, na przestrzeni niektórych z najbardziej monumentalnych bitew w dziejach ludzkości.

Call of Duty: WWII w trybie wieloosobowym pozwala zanurzyć się głęboko w doświadczenie walk piechoty z całym arsenałem historycznego uzbrojenia i ekwipunku. Tryb wieloosobowy podsunie graczom również zupełnie nowy sposób kreacji postaci poprzez mechanikę Dywizji. Do tego dojdzie nowatorski wieloosobowy tryb fabularny – Wojna. Pojawi się też Kwatera Główna, pierwsze w swoim rodzaju centrum społecznościowe, zaprojektowane by zapewnić graczom kontakt ze znajomymi.

Definiujący obraz Drugiej Wojny Światowej dla tej generacji gier tytuł niepozbawiony będzie dającego odetchnąć od autentyzmu trybu Nazi Zombie. Gracze poznają całkiem nową, fantastyczną historię osadzoną w realiach historycznych. Aczkolwiek nieprawdopodobnych wydarzeń i scen mrożących krew w żyłach.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments