Już dzisiaj rozpocznie się darmowe wydarzenie w Call of Duty: WWII, dostępne dla wszystkich graczy. W czasie jego trwania pojawią się nowe elementy rozgrywki związane z ruchem oporu. W Dywizji ruchu oporu polscy gracze znajdą wiele elementów inspirowanych naszymi narodowymi oddziałami i bezpośrednio odwzorowujących ich wyposażenie. Oprócz nowych broni i ubioru, do gry powróci tryb Demolka.

Każdego tygodnia na graczy czeka biało-czerwony zrzut zaopatrzenia ruchu oporu oraz listy rozgrywek z podwójnym doświadczeniem.


Poprzedni artykułKURSK ukaże się w tym roku. Zapowiedziano dwa dodatki do gry
Następny artykułADATA XPG INFAREX R10 i XPG INFAREX M10 – podkładka i myszka
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.