Studio Sledgehammer Games szykuje powoli dodatek Resistance do gry Call of Duty: WWII. Będzie on zawierał kilka nowych map oraz trybów rozgrywki. Deweloperzy pragną pokazać graczom troszkę historii oraz zapoznać ich z najważniejszymi momentami Drugiej Wojny Światowej. Z map zostaną wprowadzone: Valkyrie, Anthropoid oraz Occupation. Pierwsza z nich będzie miała miejsce w słynnych umocnieniach Hitlera na terenie Niemiec.

Druga to stolica Czechosłowacji – Praga. Trzecia natomiast to Paryż z widokiem na Wieżę Eiffla. Prócz tego wprowadzona zostanie nowa operacja w trybie Wojny.


Poprzedni artykułRapoo 3510 Plus – pierwsza mysz komputerowa pokryta tkaniną
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 388.71 z obsługą PUGB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.