Do premiery Call of Duty: WWII pozostało jeszcze troszkę czasu. Deweloperzy szykują ciekawą niespodziankę dla graczy. Będzie nią jedna z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych map w historii serii Call of Duty – Carentan. Pojawiła się ona w oryginalnym Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, jak również Call of Duty 2. Mapa posiada bardzo ciekawe usytuowanie budynków oraz ulic.

Call of Duty: WWII - CarentanGracze będą musieli stoczyć niejedną bitwę, aby uzyskać dostęp do zajętej przez Niemców twierdzy.

Mapa Carentan zadebiutuje w dniu premiery gry jako bonusowa mapa dla posiadaczy Przepustki Sezonowej. Zestaw dodatków już teraz pęka w szwach, a dodanie mapy Carentan dopełnia jego wartość.


Poprzedni artykułCore i5 Ultra i i7 Ultra – srebrna edycja edycja CPU dla wymagających użytkowników
Następny artykułGOG.com uruchomiło Weekly Sale: 2K Games + Paradox + Rebellion
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.