Activision poinformowało, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest już dostępne jako samodzielny produkt. Gra zawiera pełną kampanię oraz 16 map do gry wieloosobowej, wydane ponownie w grafice w wysokiej jakości. Przerobiono również animacje, odświeżono dźwięk i wiele więcej. Wydanie nie zawiera zestawu Modern Warfare Remastered Variety Map Pack.

Odświeżona wersja Modern Warfare pozwoli graczom na powrót do najbardziej lubianych misji jak Crew Expendable, Shock and Awe, All Ghillied Up czy Mile High Club. Produkcja nie będzie zawierać jedynie paczki map Variety Map Pack.


Poprzedni artykułAMD Ryzen 5 2500U – nadchodzi nowe APU od AMD
Następny artykułPierwsze benchmarki Radeon RX Vega w 3DMark Fire Strike
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.