Activision udostępniło wszystkim graczom grę Call of Duty: Infinite Warfare. Tytuł zabierze gracza w niezapomnianą podróż przez pełne heroizmu bitwy i pozwoli zasmakować tej charakterystycznej walki, która jest znakiem rozpoznawczym Call of Duty. Kampania toczy się w naszym systemie słonecznym, rzuca gracza w wir wydarzeń poza granicami Ziemi i jej względnie bezpiecznej atmosfery.

Wojna na ogromną skalę, niezapomniane postacie, bogata i nasycona emocjami historia oraz jej niesamowite umiejscowienie – gracz otrzyma to wszystko razem ze znaną z Call of Duty akcją, która przyczyniła się do stworzenia z marki prawdziwego hitu kasowego.

Jest to pierwszy tytuł w historii całej serii, który doczekał się pełnej polskiej wersji językowej.

Gracze będą mogli przejść emocjonującą kampanię, gdzie wcielą się porucznika Reyes-a. Po serii brutalnych ataków SetDef, siły SATO są w rozsypce. Zaskoczony porucznik dostaje awans polowy na kapitana, jako że jest jedynym oficerem wyższej rangi, jaki przeżył na UNSA Retribution.


Poprzedni artykułCzy nadal warto interesować się kartą Asus GeForce GTX 960 Strix OC 2 GB?
Następny artykułCall of Duty: Modern Warfare Remastered dostępne w sprzedaży
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.