Activision uruchomiło darmowy dostęp do trybu Blackout w grze Call of Duty: Black Ops 4. Jest to nic innego, jak intensywna akcja znana z trybu battle royale. Umożliwia grę na oryginalnej, premierowej mapie łączącej w sobie postacie, lokacje, bronie i ekwipunek z całej serii Black Ops. Wydarzenie rozpoczęło się 2 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia 2019 roku.

W czasie trwania darmowego okresu w grze Call of Duty: Black Ops 4 nowi użytkownicy będą korzystali z tego samego matchmakingu co obecni gracze Blackout. Tym samym zagrają solo, w parach oraz czwórkach. Cały postęp z darmowego dostępu zostanie zapamiętany i przeniesiony do pełnej wersji gry, o ile użytkownik zdecyduje się na zakup pełnej wersji.


Poprzedni artykułBardzo dobra inauguracja turnieju z serii BLAST Pro Series
Następny artykułStanowisko OMEN by HP na Intel Extreme Masters Katowice 2019
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.