Call of Duty: Black Ops 4

Firmy Activision oraz Treyarch ogłosiły premierę gry Call of Duty: Black Ops 4. Tytuł ma posiadać bardzo realistyczną walkę. Twórcy przygotowali o zupełnie nowe opcje dostosowania i taktycznego planowania rozgrywki. Wprowadzono sporo nowych broni, map i trybów. Warto nadmienić, że w grze powrócił ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza.

W Call of Duty: Black Ops 4 dostępni są tzw. Specjaliści, których przyjdzie nam odkrywać zarówno w fabule jak i w rozgrywkach wieloosobowych. Każdy ze Specjalistów wyposażony jest w unikatową broń, ekwipunek i wynikający z tego styl rozgrywki.

Call of Duty: Black Ops 4 posiada największą zawartość związaną z trybem Zombie. Do dyspozycji graczy oddano trzy pełne kampanie: „IX”, „Rejs rozpaczy” oraz „Krew żywych trupów”. Jest to całkowicie nowa przygoda i zupełnie nowe postacie.

Przywrócono tutorial, wprowadzający nowych graczy do świata Zombie. Dodatkowo pojawiły się nowe poziomy trudności, zapewniając hardkorowym graczom coraz bardziej wymagające wyzwania. Obok tego dodano także zupełnie nowy tryb Zombie Rush. Zawiera wszystko to, co najlepsze w rozgrywce Zombie. Prócz tego przedstawia nowe, kuszące wyzwania nienasyconym weteranom, oferując nowicjuszom grę w zupełnie nowym tempie.

Oprócz trybu wieloosobowego i Zombie, twórcy zaprezentowali również Blackout. Jest to tryb battle royale, które łączy błyskawiczną i płynną walkę z ikonicznymi lokacjami znanymi z Black Ops. Deweloperzy przeprojektowali wszystko na potrzeby rozwałki na ogromną skalę. Blackout to kompletnie nowe doświadczenie, niespotykane do tej pory w żadnej grze lub trybie Call of Duty. Ma to zmusić graczy do gromadzenia zasobów, planowania i ciągłej rywalizacji w celu przetrwania. Blackout zaoferuje największą mapę w historii Call of Duty – 1500 razy większą od Nuketown.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments