Już 12 października nastąpi globalna premiera gry Call of Duty: Black Ops 4. W tym samym czasie będą odbywać się targi Poznań Game Arena 2018. Activision pojawi się na nich z nową grą i umożliwi wypróbowanie niezwykle oczekiwanego trybu Multiplayer. Niestety, ale tytuł będzie dostępny jedynie konsolach PS4 Pro. Gracze chcą spróbować swoich sił powinni udać się na stoisko Call of Duty w hali 8A na stanowisku nr 2.

W tym roku tryb Multiplayer w Call of Duty: Black Ops 4 podnosi poprzeczkę. Tytuł oferuje nowy poziom akcji w sieciowej rozgrywce, dzięki zróżnicowanemu zestawowi nowych broni, map oraz trybów.


Poprzedni artykułBLAST Pro Series: Virtus.pro pokonuje Cloud9 w drugim meczu
Następny artykułPrawdopodobne ceny procesorów Intel Core 9 generacji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.