Astragon Entertainment GmbH oraz developerzy ze studia Stillalive udostępnili dodatek Country Skin & Decal Pack do gry Bus Simulator 18. Dostępny jest on całkowicie za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. Deweloperzy dodali obszerny pakiet elementów dekoracyjnych, który ucieszy każdego kierowcę pragnącego nadać swojemu autobusowy oryginalnego sznytu. W zestawie znajduje się 40 różnych skórek nawiązujących tematycznie do barw narodowych.

Bus Simulator 18 - dodatek Country Skin & Decal Pack

Skórki te są 100% dopasowanego do dostępnego w grze autobusu Citaro K. Obok tego znajdziemy w nim zestaw wyjątkowych, piłkarskich naklejek, łącznie z nazwami powyższych 40 państw zapisanymi w ich językach narodowych.

Bus Simulator 18 - dodatek Country Skin & Decal Pack

Warto również nadmienić, że Bus Simulator 18 znalazł się w gronie najlepiej sprzedających się nowych tytułów na platformie Steam w czerwcu 2018.


Poprzedni artykułH1Z1 z dużą aktualizacją Welcome to Outbreak – sporo nowości
Następny artykułPrzed nami 17 sezon ESL Mistrzostw Polski !
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.