Electronic Arts zapowiedziało rozpoczęcie prac nad grą Burnout Paradise Remastered. Będzie to odświeżona wersja hitu sprzed lat od studia Stellar Entertainment. Prócz podstawowej wersji gry, gracze otrzymają aż 8 dodatków. Gra będzie mogła pochwalić się teksturami w wysokiej rozdzielczości. Tytuł ponownie przeniesie nas do fikcyjnego miasta Paradise City oraz na wyspę Big Surf.

Tytuł może pochwalić się znakomitym systemem zniszczeń, którym ulegają auta. Do dyspozycji graczy oddanych ma zostać ponownie 150 pojazdów. Nie podano niestety daty premiery.


Poprzedni artykułNowe obudowy Raijintek Metis Plus dostępne w sprzedaży
Następny artykułCall of Duty: Black Ops 4 zostało oficjalnie zapowiedziane
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.