W Overwatch pojawiła się nowa bohaterka – Brigitte Lindholm. Postać specjalizuje się w pancerzach i systemach obronnych. Brigitte Lindholm to córka projektanta uzbrojenia Torbjörna Lindholma. Wpierw szkoliła się u swojego ojca, a następnie weszła pod opiekę krzyżowca Reinhardta. To właśnie szkoląc się u jego boku odkryła swoje prawdziwe powołanie, jako specjalistka od pancerzy i wsparcia.

Oto zdolności, jakimi dysponuje:

  • Rakietowy Korbacz – Broń Brigitte do walki wręcz o zwiększonym zasięgu, który pozwala jej atakować kilku wrogów naraz jednym zamachnięciem.
  • Pakiet Regeneracyjny – Brigitte rzuca pakiet, który leczy sojusznika. Leczenie ponad maksimum zdrowia zapewnia pancerz.
  • Tarcza Osłonowa – Brigitte aktywuje przed sobą barierę energetyczną, która absorbuje ograniczoną ilość obrażeń.
  • Natchnienie – Brigitte przyspiesza i zapewnia wszystkim pobliskim sojusznikom pancerz, którzy utrzymuje się, dopóki nie zniszczą go obrażenia.

Brigitte Lindholm - Overwatch


Poprzedni artykułHumble Bundle z promocja Humble Jumbo Bundle 11
Następny artykułIntel Extreme Masters Katowice 2018 – a oto najciekawsze cosplaye
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.