Użytkownik o pseudonimie Moros Nyx odnalazł nowego bossa w grze Bloodborne. Owy potwór zwie się FLAMING UNDEAD GIANT i po raz pierwszy został on pokazany podczas PlayStation Experience w 2014 roku. Od premiery gry w 2015 roku nikt nie był w stanie go odnaleźć i wiele osób stwierdziło, że jest to niemożliwe. Jednakże jak zapewniali twórcy, aby poznać wszystkie sekrety gry, trzeba ją przejść kilka razy i dobrze przeszukać każdy zakątek.

Tytuł może nie ma związku bezpośrednio z komputerami PC, jednakże takie filmy pokazują, że ktoś potrafi jeszcze tworzyć tajemnicze gry 🙂


Poprzedni artykułLaptopy Razer Blade debiutują w Polsce. Robią wrażenie.
Następny artykułADATA i-Memory AI720 – pamięć flash ze złączami USB 3.1 i Lightning
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.