Prócz zapowiedzi nowego dodatku, Blizzard napomknął o powrocie pierwszej wersji World of Warcraft. Cała historia ma związek z nieoficjalnymi serwerami gry, a szczególnie jeden ma duże znaczenie – Nostalrius. Pisaliśmy o tym w kwietniu 2016 roku, kiedy to została całkowicie zamknięty. W szczytach swojej świetności grało na nim aktywnie ponad 150 000 osób. Co ciekawe, wtedy to Blizzard zaprosił jego twórców na rozmowy.

Podejrzewamy, że to spotkanie z adminami, coraz większe zmiany w rozgrywce (upraszczanie do granic możliwości mechaniki) oraz rozgoryczenie fanów, zmusiły Blizzarda do podjęcia działań.

Inicjatywa została nazwana World of Warcraft: Classic. Pozwoli powrócić do klasycznego Azeroth z 2004 roku. Zapewne Blizzard będzie miał sporo pracy w tej kwestii, ale czego nie robi się dla fanów i klientów?


Poprzedni artykułThe Overclocker Issue 42 – kolejny numer magazynu
Następny artykułNiOh Complete Edition udostępnione na komputery osobiste
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.