Blizzard zapowiedział Mythic Dungeon Invitational. Ma to być nowe wydarzenie e-sportowe, które zgromadzi najlepsze drużyny z całego świata w grze World of Warcraft. Zmierzą się one ze sobą w mitycznych podziemiach w World of Warcraft. Turniej zostanie poprzedzony etapem Proving Grounds.

Przez dwa tygodnie drużyny będą musiały osiągnąć, jak najwyższy poziom w pięciu różnych podziemiach. Zabawa potrwa od 28 lipca do 9 sierpnia 2017 roku.


ŹRÓDŁOwowcenter.pl
Poprzedni artykułEVE: Valkyrie otrzymało tryb Ultra dla ustawień graficznych, dzięki NVIDIA
Następny artykułTP-Link TL-PB20100 – pojemny i elegancki banki energii
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.