Firma Blizzard oficjalnie zamknęła najstarszy serwer z czystą grą World of Warcraft, który działał od samego początku istnienia. Serwer nosił nazwę Nostalrius i grało na nim aktywnie ponad 150 000 osób. Kiedy poszła oficjalna informacja o jego zamknięciu, przygotowano specjalną petycję, z podpisami ponad 40 000 graczy o nie robienie tego. Niestety to nie pomogło i firma Blizzard nie zmieniła swojego zdania.

Dlatego w ramach podziękowań oraz oficjalnego pożegnania tysiące graczy na całym świecie zebrało się w grze i oficjalnie pożegnało serwer. Na filmie powyżej możecie zobaczyć, jak to wyglądało przy bazie IronForge.


Poprzedni artykułWindows XP trzecim najpopularniejszym systemem na świecie
Następny artykułCrucial wprowadzi dyski MX300 z pamięciami 3D TLC NAND od Microna
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments