Do tej pory wszystkie informacje o tym, że Blizzard planuje odświeżenie jakiejkolwiek innej gry niż StarCraft to były tylko plotki i domysły. Dziś już wiemy, że firma odmłodzi także Diablo II i Warcraft III! Wszystko to za sprawą ofert pracy, które pojawiły się ma oficjalnym profilu Blizzarda.

Ofert pracy dotyczą poszukiwań starszego inżyniera oprogramowania oraz osoby odpowiedzialnej za interfejs użytkownika. Pewności dodaje fakt opisu posady:

"Wciągające historie. Intensywny multiplayer. Nieskończona grywalność. Wartości, które sprawiły, że StarCraft, Warcraft III i Diablo II były tytanami swoich czasów. Rozwijające się systemy operacyjne, sprzęt i usługi sieciowe utrudniają fanom i nowym graczom cieszenie się tymi pozycjami. Przywracamy je zatem do chwały i potrzebujemy twoich inżynierskich talentów, twojej pasji i twojej umiejętności do wykonywania ciężkich zadań."

Diablo II

Potwierdza to także wywiad dotyczący odświeżonej edycji Warcraft III.

Oczywiście jak to w przypadku Zamieci, nie padają żadne daty ani przybliżone plany realizacji projektu. Na razie musi nam wystarczyć informacja, że nad tym pracują, a całą reszta będzie się toczyć własnym tempem 🙂


PRZEZpolygamia
ŹRÓDŁOpcgamesn
Poprzedni artykułTotal War: Warhammer II – pierwsze spojrzenie na kampanię
Następny artykułIO Interactive udostępnia pierwszy epizod Hitman za darmo