Firma Blizzard poinformowała, że w październiku 2017 roku porzuci całkowicie wsparcie dla systemów Windows XP i Windows Vista. Sprawa dotyczyć będzie gier: World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Hearthstone i Heroes of the Storm. Nie powinno to być raczej zaskoczeniem z powodu tego, że sam Microsoft nie udziela już wsparcia technicznego, ani nie aktualizuje tych systemów od dawna.

Wspomniane nie gry po odpowiedniej aktualizacji nie będą się już więcej uruchamiały na systemach Windows XP i Vista. Blizzard zaleca, aby ich użytkownicy dokonali jak najszybciej aktualizacji do nowszych wersji.


ŹRÓDŁOus.battle.net
Poprzedni artykułCooler Master MasterKeys L i S z wytrzymałymi nakładkami ABS
Następny artykułUnknown Fate – pełno zagadek oraz tajemnicza historia
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.