Blizzard Entertainment zaprezentował Blizzard Arena Los Angeles. Jest to nowoczesny obiekt, przeznaczony dla rozgrywek esportowych na żywo. Studio Blizzard Arena Los Angeles umiejscowione jest w legendarnym kompleksie Burbank Studios, z którego nadawano niegdyś popularne programy telewizyjne. Zostało ono specjalnie przystosowane na potrzeby obsługi imprez e-sportowych, z myślą zarówno o ich uczestnikach na miejscu, jak i o publiczności zgromadzonej przed ekranami na całym świecie.

Oficjalne otwarcie Blizzard Arena Los Angeles odbędzie w weekend 7-8 października. W te dni odbędą się play-offy pierwszego sezonu Overwatch Contenders. Będzie to kulminacja pełnych napięcia rozgrywek odbywających się latem w Europie i Ameryce Północnej, podczas której wyłonione zostaną czołowe drużyny reprezentujące wszystkie regiony.

Od 13 października arena stanie się miejscem rozgrywania zawodów Summer Championship z cyklu Hearthstone Championship Tour. Do zdobycia będą nagrody o łącznej wartości 250 000 USD. Ten globalny turniej zakończy trzeci akt HCT i wyłoni ostatnich zawodników zakwalifikowanych na mistrzostwa Hearthstone World Championship, które zostały zaplanowane na początek 2018 roku.

Początkowe bitwy finałów Heroes of the Storm Global Championship (HGC) oraz World of Warcraft Arena Championship zostaną rozegrane w Blizzard Arena Los Angeles pod koniec października. Czołowi zawodnicy w Heroes of the Storm oraz WoW Arena będą walczyć o miejsca w turniejach na konwencie BlizzCon 2017 – dorocznej imprezie gromadzącej fanów gier Blizzard Entertainment z całego świata w kalifornijskim Anaheim – która odbędzie się w dniach 3-4 listopada.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments